poMOC jest w nas. Niecodzienna moc codziennego bankowania w Santander Bank Polska

Wspólnie ze swoimi klientami, po raz kolejny organizujemy akcję pomocową „poMOC jest w nas”. Tym razem, dzięki codziennemu bankowaniu, pomoc trafi do wybranych ośrodków onkologicznych dla dzieci w całej Polsce.  

Wrzesień jest miesiącem świadomości nowotworów wieku dziecięcego. W ciągu roku w Polsce diagnozuje się aż 1 200 nowych zachorowań na nowotwory u dzieci. Pomimo ciągłego rozwoju medycyny oraz świadomości społeczeństwa, to druga pod względem częstotliwości występowania przyczyna śmierci u najmłodszych. Aby wesprzeć potrzeby ośrodków onkologii dla dzieci, bank organizuje akcję poMOC jest w nas.

Od 14 września do 5 października 2020 bank, z każdej, darmowej dla klienta, transakcji BLIKIEM, przekażemy 5 gr na zakup sprzętu medycznego dla 10 polskich dziecięcych ośrodków onkologicznych. Pod uwagę będą brane m.in. przelewy na telefon, wypłaty z bankomatu, zakupy przy użyciu BLIK, zrealizowane w okresie trwania akcji.

Chcemy pokazać, że nasze codzienne wybory mają znaczenie, można powiedzieć – niecodzienną moc. Wybierając BLIKA m.in. przy płatnościach, klienci wspierają naszą akcję i tym samym pomagają potrzebującym

Anna Kaczmarek

dyrektor departamentu klienta indywidualnego w Santander Bank Polska.

Do 5 października osoby, które zechcą się zaangażować w akcję, będą mogły również wpłacić dowolną kwotę na konto Fundacji Santander z dopiskiem „pomoc”. Zebrane środki w akcji poMOC jest w nas przekażemy 10 ośrodkom onkologii dziecięcej

Marzena Atkielska

prezes Fundacji Santander Bank Polska

Za środki za transakcje BLIK oraz zebrane z wpłat klientów Fundacja Santander zakupi niezbędny sprzęt medyczny i przekaże go do wybranych ośrodków onkologii dziecięcej w Polsce. Wpłacać można na konto Fundacji:
21 1090 1056 0000 0001 4683 4290

To kolejna po „Podwójnej mocy pomagania” akcja, do której zapraszamy swoich klientów. Wtedy we wspólną pomoc włączyło się ponad 15 tys. osób i w efekcie do polskich szpitali trafiło ponad 5 mln zł na zakup odpowiedniego sprzętu i środków ochronnych do walki z Covid-19.

  • ponad 15 tys. osób tys. osób

    Włączyło się we wspólną pomoc w akcji ,,Podwójna moc pomagania”