Santander Bank Polska w nowej kampanii zachęca firmy do zielonej transformacji

Santander Bank Polska ruszył z nową kampanią „Zielone pojęcie”, która zachęca przedsiębiorców do korzystania z zielonego finansowania. W kampanii i promującym ją spocie wystąpił nowy ambasador marki Piotr Adamczyk.

W najnowszej reklamie Santander Bank Polska pokazuje, jak pomaga prowadzić biznes i korzystać z zielonego finansowania. Ambasador Piotr Adamczyk obserwuje, jak właściciele firm korzystają z energii odnawialnej w codziennej pracy. Spot prezentuje funkcjonowanie piekarni, sklepu ogrodniczego oraz firmy kurierskiej. Celem kampanii jest zachęcenie przedsiębiorców do wprowadzenia ekologicznych zmian.

Nadaliśmy nowy przewrotny kontekst dobrze znanemu „zielonemu pojęciu”, które stało się podstawą pomysłu kreatywnego komunikacji i synonimem wiedzy o finansowaniu odnawialnych źródeł energii. Warto mieć zielone pojęcie, bo dzięki temu można prowadzić biznes oszczędniej i z korzyścią dla planety.

Magda Łątka

manager zespołu komunikacji marketingowej z Departamentu Marketingu Santander Bank Polska

Bank wprowadza do swojej oferty produkty finansowe, które pomagają przedsiębiorcom w zielonej transformacji. Właściciele firm mogą skorzystać m.in. z leasingu instalacji fotowoltaicznych oraz dopłaty do leasingu samochodów elektrycznych.

Reklama będzie emitowana w telewizji, w internecie oraz na YouTube, VOD i  w social mediach, obejmie także akcje promocyjne w oddziałach banku.

Obejrzyj film: