25 lat pomagania – Gala Fundacji Santander

9 czerwca 2022 r. w teatrze Scena Relax w Warszawie swoje 25-lecie świętowała Fundacja Santander Bank Polska. Zapraszamy do obejrzenia video-relacji z uroczystości

 

Był tort, przemówienia, występy, wspomnienia, a przede wszystkim wspaniali goście i niezapomniane emocje. Swoją obecnością fundację zaszczycili członkowie zarządu banku i Rady Fundacji.

Na uroczystości byli także reprezentanci organizacji współpracujących z fundacją: stypendyści, wolontariusze i ambasadorzy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, uczelni wyższych i innych placówek oświatowych, a także przedstawiciele szpitali, wspieranych przez fundację podczas akcji Podwójna Moc Pomagania i poMoc jest w nas.

Była to doskonała okazja, żeby podziękować wszystkim osobom , które współpracują z fundacją. Specjalne życzenia, prosto z dużego ekranu złożyli m. in. Dorota Wellman i Marta Klepka, Janek Mela, Anna Dymna, a także Prezydenci Miasta Gniezna.

Podczas uroczystości fantastycznie zaprezentowali się stypendyści fundacji: Antonina Waliszewska (pianistka), Natalia Skonieczna (harfistka) oraz Krzysztof Polnik (akordeon). W trakcie gali odbył się także Quiz charytatywny, którego zwycięzcy wytypowali trzy organizacje, które otrzymały darowizny w wysokości 1000 złotych: Fundacja Ocalenie, Fundacja Mali Bracia Ubogich oraz Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko.

Główną atrakcją muzyczną obchodów 25-lecia była wersja koncertowa spektaklu „Abonament na szczęście” – utwory Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Olgi Bończyk, Anastazji Simińskiej, Agaty Walczak i Kamila Dominiaka z muzyką na żywo.