Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

4 Gwiazdy Bankowości dla Santander Bank Polska

„Dziennik Gazeta Prawna” oraz PwC wyłonili najlepsze banki w rankingu Gwiazdy Bankowości 2018

22 czerwca 2018 r. w trakcie gali finałowej zostały wręczone nagrody dla zwycięzców wspomnianego rankingu. Santander Bank Polska zajął pierwsze lokaty w kategoriach „Efektywność” oraz „Stabilność”. Kapituła doceniła nas i przyznała drugie miejsce również w rankingu ogólnym, honorując całokształt naszej działalności biznesowej.

W 2018 r. do konkursu wprowadzona została nowa kategoria: „Gwiazda relacji z klientem”. Ten ranking powstał na podstawie szczegółowej ankiety przeprowadzonej przez PwC wśród ponad 1,6 tys. posiadaczy rachunków bankowych. Na podium znaleźli się Bank ING, Santander Bank Polska oraz Bank Millennium.

Gwiazdy bankowości statuetki

– Cztery wyróżnienia przyznane naszemu bankowi w rankingu Gwiazdy Bankowości 2018 to ważna ocena niezależnych ekspertów i docenienie naszej działalności na polskim rynku finansowym. Bardzo cieszy nas pierwsze miejsce w kategoriach „Stabilność” i „Efektywność”. Wierzę, że systematyczna praca nad jakością obsługi i koncentracja na potrzebach klientów sprawią, że w przyszłym roku staniemy również na podium rankingu w kategorii „Relacje z klientem”. Indywidualne podejście, obsesja jakości, stały rozwój oferty produktowej – te czynniki budują pozytywne doświadczenie współpracy z Bankiem i pozwolą osiągnąć nasz cel – zadowolenie i lojalność naszych klientów.

Michał Gajewski, prezes Santander Bank Polska

  • „Gwiazda relacji z klientami” to kolejna po „Złotym Bankierze” nagroda przyznana Santander Bank Polska za jakościowe działania na rzecz klientów.

  • Gwiazdy bankowosci_1

  • Gwiazdy bankowosci_2

  • Gwiazdy bankowosci_3

  • Gwiazdy bankowosci_4