Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

Dwie godziny dla rodziny – spędź dodatkowy czas wolny z bliskimi!

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Rodzin! W II kwartale br. pracownicy Santander Bank Polska S.A. zatrudnieni na umowę o pracę mogą skorzystać z dodatkowych dwóch godzin usprawiedliwionej nieobecności, by przeznaczyć ten czas swoim bliskim. Wyloguj się do nich!

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, którego celem jest zwiększenie świadomości na temat potencjału i wyzwań związanych z życiem rodzinnym. Świętując go, Santander Bank Polska dołącza do ogólnopolskiej akcji społecznej Fundacji Humanites-Sztuka Wychowania pt. Dwie godziny dla rodziny. W związku z tym, bank umożliwił pracownikom skorzystanie w II kwartale 2019 r. z dodatkowych dwóch godzin wolnych od pracy.

Celem akcji jest nie tylko skrócenie czasu pracy w wybranym dniu, lecz także promowanie idei równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. W tym roku tematem przewodnim Dwóch godzin dla rodziny są „Małe i duże rodzinne podróże”. W czasach kiedy jednym z najbardziej deficytowych towarów jest właśnie czas, chwile spędzone na wycieczkach z bliskimi, wspólnych wędrówkach, spacerach czy przejażdżkach rowerowych, są na wagę złota. Podróżowanie razem z najbliższymi daje nam wiele okazji, by ujrzeć swoją rodzinę, znajomych czy przyjaciół w nowym świetle, lepiej ich poznać i zrozumieć.

Wyloguj się do bliskich

Żyjemy w świecie przesiąkniętym elektroniką i gadżetami. Dziś najprostsze nawet czynności wspomagane są przez komputer. Santander Bank Polska zachęca pracowników, aby poświęcili swoim bliskim sto procent uwagi i wykorzystali te Dwie godziny dla rodzinyw całkowicie analogowy sposób tj. odłożyli na bok smartfony, wylogowali się z laptopów, pozostawili w domach tablety. Pomysłów na różne, rodzinne aktywności jest wiele, można też skorzystać z podpowiedzi organizatora akcji, które są zamieszczone są stronie http://2godzinydlarodziny.pl/inspiracje-2019/,