Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

Dwie nagrody dla Santander Bank Polska w konkursie „The Best Annual Report”

W konkursie „The Best Annual Report” organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków, Santander Bank Polska S.A. zajął III miejsce w kategorii „Nagrody główne” i otrzymał wyróżnienie specjalne za „najlepszą wartość użytkową raportu rocznego” dla banku i instytucji finansowej.

Opracowany raport jest ogólnodostępnym dokumentem, który w sposób przekrojowy prezentuje finansową sytuację banku oraz przedstawia osiągnięte wyniki finansowe w danym okresie sprawozdawczym. Sporządzany jest według ściśle określonych reguł i wymogów. Nagrody „The Best Annual Report” przyznawane są w konkursie dla raportów rocznych, które mają największą wartość użytkową dla inwestorów i akcjonariuszy. Wydarzenie jest przedsięwzięciem niekomercyjnym, służącym kształtowaniu dobrych praktyk w sprawozdawczości finansowej spółek, co bezpośrednio wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa rynku kapitałowego w Polsce. Konkurs został zorganizowany już po raz trzynasty.

W tym roku po raz pierwszy udało nam się uzyskać miejsce na podium w walce o nagrodę główną. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie i docenienie sprawozdawczości, transparentności i najwyższych standardów raportowania, które nieustannie podnosimy.