Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

Premiera Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”

W tegorocznej odsłonie publikacji zarówno pod kątem liczby zgłoszonych praktyk, jak i liczby firm nastąpił wzrost na poziomie 30 proc. To jednocześnie kolejny rekord w wydawanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raporcie.

Jak co roku, tak i w bieżącym Raporcie nie mogło zabraknąć dobrych praktyk realizowanych w naszym Banku oraz przez Fundację Santander Bank Polska. W tej edycji Raportu opublikowano łącznie 26 działań, zarówno jednorazowych, zrealizowanych w 2018 roku, jak i projektów wieloletnich.

Praktyki, które wpisały się w poszczególne obszary społecznej odpowiedzialności biznesu to:

Kliknij, aby powiększyć

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to najważniejsza cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wydawana od 2002 roku. Raport jest przeglądem aktywności firm, które zgłosiły swoje działania w zakresie CSR, oraz podsumowuje najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce.

W ubiegłorocznej edycji po raz pierwszy liczba działań firm przekroczyła 1000, a w tym roku sięgnęła ona ponad 1500.

Kliknij, aby powiększyć

1549 to łączna liczba praktyk przyjętych do najnowszej, 17. edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Na sumę działań firm składają się praktyki nowe – zgłoszone do raportu po raz pierwszy, oraz praktyki długoletnie, czyli te, które były zgłoszone także do poprzednich edycji raportu.