Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

Rajd Bankowca ma już 25 lat!

Santander Bank Polska S.A. dba o aktywny wypoczynek swoich pracowników, dlatego zachęca do udziału w kolejnym Rajdzie Bankowca. Jest to największa wewnętrzna impreza rekreacyjna, którą Bank organizuje już od 25 lat. Rajd jest połączeniem integracji pracowników i ich rodzin z aktywnym wypoczynkiem.

Przygotowując ofertę Rajdu, co roku dbamy o to, aby była ona jak najbardziej różnorodna i dopasowana do potrzeb wszystkich pokoleń. Stąd też odpowiednio profilowane trasy (relax, active, extreme) oraz dedykowane wyjazdy dla rodzin z dziećmi oraz osób dorosłych, nastawione na aktywność fizyczną. Wszystkie podejmowane działania realizowane są z myślą o pracownikach i ich najbliższych. Chcemy zwiększać poczucie bezpieczeństwa, tworzyć angażujące środowisko pracy, a także wspierać pracowników w prowadzeniu zdrowego trybu życia i pomagać im w utrzymaniu równowagi między pracą a życiem osobistym.

Oferta rajdowa obejmuje m.in. trasy rowerowe, żeglarskie, wędrowne, konne, narciarskie i snowboardowe. Zarówno obecni, jak i byli pracownicy wraz z rodzinami mogą raz w roku uczestniczyć w Rajdzie na preferencyjnych warunkach – wyjazd jest objęty dofinansowaniem z funduszu świadczeń dodatkowych.

Dostępne trasy (w zależności od wybranego profilu) oferują wiele możliwości:

  • poznania najatrakcyjniejszych rejonów Polski

  • jazdy na nartach, snowboardzie, rowerze, pływania żaglówką, kajakiem, jazdy konnej, wspinaczek górskich

  • zaznania kontaktu z przyrodą (parkami i rezerwatami przyrody), regionalnym folklorem

  • aktywnego uczestnictwa w warsztatach artystycznych

  • skosztowania regionalnych potraw

  • zwiedzania muzeów i zabytków związanych z wojskowością (fortów, bunkrów i umocnień)

  • integracji z innymi pracownikami podczas wieczorków integracyjnych/festynów

W 2019 r. w Rajdzie uczestniczyło blisko 1000 osób. Odbyły się trzy edycje (Szklarska Poręba – wyjazdy rodzinne 8-dniowe w czasie ferii zimowych, Lubelszczyzna – wyjazd rodzinny z trasą Green Velo dla aktywnych rowerzystów, Dolomity – jesienny trekking we Włoszech). Średnio 90% uczestników zadeklarowało udział w przyszłorocznym Rajdzie, średnio 91% uczestników poleca Rajd innym pracownikom.