Brak notatek
Koszyk jest pusty
Wyślij do drukarki
Usuń

We are Santander Week

Globalne wydarzenie, w którym wzięli udział również pracownicy Santander Bank Polska

Ta wyjątkowa inicjatywa odbywa się raz w roku w całej Grupie Santander – jednoczy i przypomina pracownikom o kulturze organizacyjnej, która na pierwszym miejscu stawia ludzi i łączące ich relacje.

W polskiej edycji zachęcaliśmy naszych pracowników do udziału w licznych atrakcjach, a każdy dzień tygodnia poświęcony był innemu tematowi.

  • Poniedziałek dedykowany był marce Santander. Najważniejszym motywem tego dnia było przypomnienie wspólnych wartości. W tym dniu współpracownicy mogli docenić kolegów i koleżanki za ich codzienną postawę, przyznając im specjalna gwiazdkę „We are Santander”.

  • Wtorek był dniem poświęcony tematom ryzyka i cyberbezpieczeństwa. Ogłosiliśmy drugą edycję konkursu „Bohaterzy Ryzyka” i zaprosiliśmy pracowników do udziału w webinarium, podczas którego rozmawialiśmy o innowacjach w cyberbezpieczeństwie. Dzień zakończyliśmy konferencją Santander Talks z udziałem Any Botin, przewodniczącej Banco Santander.

  • Środa była poświęcona wolontariatowi. Włączyliśmy się w zbiórkę żywności na rzecz Banków Żywności, udowadniając, że razem możemy więcej. Nasi pracownicy spotykali się również z ekspertami z Banków Żywności, którzy podpowiedzieli, jak nie marnować jedzenia. W tym dniu można było również wysłuchać konferencji Santander Business Insights.

  • Czwartek był dniem zdrowia. Zachęcaliśmy pracowników do aktywności i zdrowego trybu życia, dlatego mogli oni wziąć udział w Bike Challenge’u oraz quizie rowerowym. Dla chętnych dostępne było webinarium na temat dbania o dobre samopoczucie, prowadzone przez zaproszonego eksperta.

  • Piątek był dniem dla rodziny. Do naszych biur i oddziałów, tradycyjnie już, zaprosiliśmy najmłodszych.