Nagrody i wyróżnienia

 

 

Logo <span lang="en">Diversity IN Check </span>

Diversity IN Check

Dołączyliśmy do Diversity IN Check – listy najbardziej włączających i dbających o różnorodność firm.

Santander Bank Polska znalazł się w gronie kilkunastu organizacji, które zostały docenione za tworzenie przyjaznego i włączającego środowiska pracy, a także wewnętrzne programy promujące różnorodność.

Wyróżnienie zostało nam przyznane na podstawie wyników badania przeprowadzonego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Logo <span lang="en">Top Employer</span> PolskaLogo <span lang="en">Top Employer Europe</span>

Top Employer

Kolejny rok z rzędu zostaliśmy wyróżnieni tytułem Top Employer Polska, a także tytułem Top Employer 2022 Europe. Certyfikat potwierdza nasze zaangażowanie w tworzenie lepszego środowiska pracy i wdrażanie wysokich standardów w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Logo Równa firma

„Równa firma”

Uzyskaliśmy Certyfikat „Równa Firma” 2021 Forbes Women w ramach promowania Kodeksu Dobrych Praktyk oraz wspierania równości i różnorodności w biznesie.

Logo Złoty Listek <span lang="en"> CSR</span>

Złoty Listek CSR Polityki

Przyznawany jest firmom, dla których realizacja wytycznych zawartych w normie ISO 26000 jest kluczowym elementem strategicznych działań w biznesie oraz w relacjach z interesariuszami, w tym z pracownikami.

Logo Ranking Odpowiedzialnych Firm

Ranking Odpowiedzialnych Firm

Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji branżowej, jak i generalnej w XV edycji edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Nasz Bank został uznany za instytucję, która z dużym zaangażowaniem i wysoką jakością realizuje cele zrównoważonego rozwoju.

Logo Bank przyjazny firmie

„Bank przyjazny firmie”

Zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu miesięcznika „Forbes” – „Bank Przyjazny Firmie”.

Logo przyjazny bank <span lang="en">Newsweeka</span>

Ranking „Newsweeka

Znaleźliśmy się na trzecim miejscu w rankingu tygodnika Newsweek „Bank Przyjazny” – w kategorii bankowość tradycyjna.

Logo Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych

Najlepsza obsługa

Zostaliśmy wybrani liderem jakości obsługi klienta w oddziale w I, II i III fali badania w projekcie Instytucja Roku 2022.

W kategorii „Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych” w III fali badania zajęliśmy 2. pozycję, szczególnie doceniono naszą komunikację e-mailową.

W badaniu wyróżnienie otrzymała też nasza Fundacja Santander Bank Polska za działania na rzecz społecznej odpowiedzialności.

Logo Złoty Bankier

Wiele wyróżnień w rankingu „Złoty Bankier”

Zajęliśmy drugie miejsca w kategoriach: Najlepsza wielokanałowa jakość obsługi, Konto osobiste (nagrodzono nasze Konto Jakie Chcę) oraz Bank wrażliwy społecznie – wyróżniono naszą akcję „Podwójna moc pomagania”.

Nasza reklama aplikacji mobilnej z Marcinem Dorocińskim zdobyła I miejsce w kategorii Spot reklamowy.

Logo <span lang="en">structured retail products</span>

Najlepszy dystrybutor

Zostaliśmy uznani za najlepszego dystrybutora produktów strukturyzowanych w Polsce w konkursie organizowanym przez serwis structuredretailproducts.com.

Logo <span lang="en">Euromoney</span>

Nasz Private Banking najlepszy

W konkursie organizowanym przez magazyn „EuromoneyPrivate Banking zostaliśmy uznani za najlepszy bank w Polsce. Wysoko oceniono zarządzanie majątkiem, inwestycje technologiczne i przedsięwzięcia ekologiczno-społeczne.

Logo Złote Spinacze

„Srebrny Spinacz” dla naszej kampanii

W konkursie organizowanym przez Związek Firm Public Relations otrzymaliśmy nagrodę Srebrny Spinacz w kategorii „Finanse” za kampanię „Cyberprzysłowia” przeprowadzoną w mediach społecznościowych.

Logo Etyczna Firma

Otrzymaliśmy tytuł Etyczna Firma 2021 za działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce i zasadach społecznej odpowiedzialności biznesu, wyróżniając się na tle innych przedsiębiorstw w Polsce.